پایگاه تخصصی مهندسی ایمنی و عمران

معاون برنامه‌ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی گفت: حذف کانال کولر در ساختمان‌های جدیدالاحداث مغایر با سیاست‌های مدیریت مصرف انرژی است. وحید باغی‌شنی در کار گروه تخصصی انرژی استان در خصوص رویکرد حذف کانال کولرهای آبی در ساختمان‌های تازه احداث هشدار داد و این اقدام را مغایر با سیاست‌های مدیریت مصرف انرژی در ساختمان‌ها دانست. وی با اشاره به این که رطوبت نسبی استان در فصول گرم کمتر از 50 درصد است افزود: بنابراین استفاده از کولرهای گازی، اسپیلت…

حذف کانال کولر در ساختمان‌های جدیدالاحداث
Post by : پایگاه تخصصی مهندسی ایمنی و عمران      Date : [Post_Date]      Time :

معاون برنامه‌ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی گفت: حذف کانال کولر در ساختمان‌های جدیدالاحداث مغایر با سیاست‌های مدیریت مصرف انرژی است. وحید باغی‌شنی در کار گروه تخصصی انرژی استان در خصوص رویکرد حذف کانال کولرهای آبی در ساختمان‌های تازه احداث هشدار داد و این اقدام را مغایر با سیاست‌های مدیریت مصرف انرژی در ساختمان‌ها دانست. وی با اشاره به این که رطوبت نسبی استان در فصول گرم کمتر از 50 درصد است افزود: بنابراین استفاده از کولرهای گازی، اسپیلت و چیلرهای تراکمی به هیچ عنوان مناسب ساختمان‌های مسکونی و عمومی استان نیست.

باغی‌شنی تصریح کرد: با توجه به شرایط آب و هوایی استان، کولرهای آبی دارای رده انرژی مناسب با رعایت موارد عایق‌بندی کانال‌های انتقال هوا و استفاده از سایبان برای کولرهای نصب شده در پشت بام‌ها سرمایش مورد نیاز را تأمین خواهد کرد. وی در خصوص حذف کانال کولر در برخی ساختمان‌های تازه تاسیس گفت: سازمان نظام مهندسی ساختمان به عنوان متولی نظارت و کنترل بر ساخت و سازها می‌تواند با کنترل نقشه‌های تأسیسات ساختمان‌ها و نظارت حین اجرا، از حذف کانال‌های کولر در فرآیند ساخت پیشگیری کند. معاون برنامه‌ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی یادآور شد: حذف کانال‌های کولر، موارد استفاده از سیستم‌های سرمایشی تراکمی را افزایش می‌دهد و همین امر موجب اتلاف شدید انرژی و افزایش بهای برق مصرفی خانوارها خواهد شد. وی خاطرنشان کرد: برخی مشترکان موارد مدیریت مصرف این چنینی را نادیده گرفته و سپس به بهای برق مصرفی خود اعتراض می‌کنند در صورتی که این اعتراض‌ها با توجه به مصرف بالای سیستم‌های سرمایشی تراکمی بی مورد است.

daily links
past
categories
tags
[Post_Tags_Title] (<-TagCount->)
friends
اجاره خودرو تهران
ابزار ساخت باکس دانلود فلت
hsecivilshop.test.com
hsecivil.blogsky.com
hsecivil.seeme.ir
محاسبات-انلاین
تبدیل واحد
لباس کار
تبديل فايل هاي PDF به Word
ابزار ساخت کد انتقال کاربر به سایت یا صفحه جدید
ابزار ساخت لوگوي کدنويسي شده حرفه اي
ابزار حرفه ای ساخت کد بنر گوشه ای
ابزار ساخت قالب برای صفحات جداگانه به شکلی زیبا و حرفه ای
ابزار ساخت اسلايدر
آموزش تصویری عمرانی
جزوات درسی مهندسی عمران
₪₪₪زدنیم بروزترین وبلاگ نیمباز₪₪₪
دانلود قالب جدید برای رزبلاگ
سوالات و جزوه های رشته های فنی
ماژول
فراهانی
مقاله و جزوات عمران و معماری ( architectural - civil
دامین ارزان
جدول تناوبی
فرمول نویسی آنلاین
پرتال دانشجویان عمران
خانه عمران
وب فول ساخت وب سایت رایگان
آدرسهای وبسایت رایگان
پروژه دانلود
وب سایت عمران
آموزش تصویری دروس دانشگاهی مهندسی
فضای آپلود 5 گیگ رایگان
رز آپلود
کسب درامد عالی
ماشین حساب آنلاین
فتوفانیا : ساخت عکس های بی نظیر برای خودتان با یک کلیک
رهگیری مرسولات پستی
قیمت بروز آهن اصفهان
قیمت مصالح
ایمنی عمران
دانلود فیلم های جذاب
code
template designed by black theme