پایگاه تخصصی مهندسی ایمنی و عمران

نرم افزار ایزو شرکت پارسیس نرم افزاری جهت مکانیزه نمودن مراحل کنترل و توزیع مدارک و مستندات و پیاده سازی و استقرار سیستمهای تضمین کیفیت  است. همانطوریکه میدانیم در سازمانها و شرکتهایی که یکی از انواع گواهینامه های ایزو را دریافت کرده اند ، عملیات کنترل و توزیع مدارک و مستندات کیفیت یکی از معضلات اصلی واحد تضمین کیفیت بوده و بیشتر وقت کارشناسان تضمین کیفیت را کارهای تکراری مربوط به توزیع مدارک تلف مینماید. بدیهی است که هرچه سازمان وسیعتر بوده و دارای چارت سازمانی بزرگتری نیز باشد کارهایی مانند…

نرم افزار ایزو
Post by : پایگاه تخصصی مهندسی ایمنی و عمران      Date : [Post_Date]      Time :
نرم افزار ایزو

نرم افزار ایزو شرکت پارسیس نرم افزاری جهت مکانیزه نمودن مراحل کنترل و توزیع مدارک و مستندات و پیاده سازی و استقرار سیستمهای تضمین کیفیت  است. همانطوریکه میدانیم در سازمانها و شرکتهایی که یکی از انواع گواهینامه های ایزو را دریافت کرده اند ، عملیات کنترل و توزیع مدارک و مستندات کیفیت یکی از معضلات اصلی واحد تضمین کیفیت بوده و بیشتر وقت کارشناسان تضمین کیفیت را کارهای تکراری مربوط به توزیع مدارک تلف مینماید. بدیهی است که هرچه سازمان وسیعتر بوده و دارای چارت سازمانی بزرگتری نیز باشد کارهایی مانند توزیع مدارک معتبر به تک تک واحدها و جمع آوری مدارک منسوخ و خارج از رده از این واحدها ، نیاز به زمان کارشناسی بیشتری داشته و طبیعتا احتمال بروز خطای انسانی را نیز بشدت بالا میبرد .
بعضی از مزایای این نرم افزار عبارتند از :

 • برای سیستمهای کیفی نرم افزار ایزو توسط یکی از این شرکت  تهیه گردیده است تا جایگزین سیستم سنتی و دستی جاری شرکتها گردد.ما باور داریم که وجود سیستمهای نرم افزاری هوشمند مدیریت کیفیت می تواند سازمانها را در اجرای بهتر و اثربخشی بالاتر سیستمهای کیفیت یاری نماید اکنون توفیقی حاصل گردید که نرم افزار ایزو را ارائه نمائیم .
 • امکانات نرم افزار ایزو :امنیت اطلاعات در حوزه کنترل سطح دسترسی و جلوگیری از انهدام نا خواسته-استفاده از امضای دیجیتال-ایجاد “گردش کار” و “اتوماسیون اداری” و “سیستم مکاتبات اداری”-استفاده از فرم ساز برای ایجاد مستندات-ثبت اتوماتیک تاریخچه تغییرات ایجاد شده بر روی مستندات و سوابق-قابلیت کنترل و دسترسی توزیع مدارک بر روی بستر وب(اینترانت و اینترنت)-امکان تخصیص وظایف مناسب به پرسنل-امکان ثبت یادآوری وظایف و تاریخ جلسات به پرسنل(مانند تاریخ کالیبراسیون و نگهداری و تعمیرات)-امکان ارسال پیام برای پرسنل مرتبط-یادآوری پیگیری و دریافت گزارش دلخواه به روش مختلف از جمله:کارتابل،ایمیل،اس ام اس بر روی موبایل و …-ایجاد برنامه زمانبندی شده برای پیگیری وظایف ادواری(مثل ممیزی داخلی) و وظایف اجرایی(مثل پیگیری اقدام اصلاحی)-استفاده از دشبوردهای مدیریتی هوشمند برای تهیه گزارش های تصویری و خلاصه وضعیت سیستم(توضیح اینکه دشبوردهای هوشمند نرم افزار ايزو در هر لحظه دلخواه گزارشات آماری و نمودارهای نمایشی از وضعیت های مختلف سیستمی سازمان را نمایش می دهد.)

نرم افزار ایزو 4

 • این نرم افزار ایزو جامع شامل ماژول های کاربردی بهم پیوسته و یکپارچه است و بر پایه استاندارد ایزو ۹۰۰۱ و ایزو IMS می باشد.
 • كنترل مدارك ودادهها، كنترل سوابق، آموزش، بازنگري مديريت، تدوين اهداف، خريد/ ارزيابي تأمين كنندگان، تعميرات ونگهداري، كنترل ابزارهاي پايش واندازه گيري، فرايندهاي مرتبط با مشتري، شناسايي و رديابي، رضايت مشتري، مميزي داخلي، پايش و اندازه گيري محصول، پايش و اندازه گيري فرايند، تجزيه و تحليل داده ها، اقدامات اصلاحي/ پيشگيرانه، كنترل محصول نامنطبق.
 •          نصب و راه اندازی نرم افزار در 77 سازمان و موسسه خدماتی و تولیدی
 •          پوشش کامل الزامات و نیازهای استانداردهای ایزو در زمینه فرایند های سیستمی
 •        امکان مکانیزه و PaperLess نمودن فرایند کنترل مدارک و مستندات و سوابق کیفیت ایزو و جمع آوری همه زونکنهای  مدارک موجود در واحدهای سازمانی
 •          کنترل دسترسی واحدها به زونکن الکترونیکی و اطمینان از دسترسی واحدها فقط به مدارک مربوط به آن واحد
 •          امکان تائید و تصویب الکترونیکی مدارک کیفیت توسط مدیران سازمان
 •          امکان بازنگری مدارک معتبر موجود در زونکنهای الکترونیکی واحدها و ایجاد یک نسخه جدید با ورژن بالاتر
 •          منسوخ نمودن نسخه قدیمی مدارک معتبر بصورت خودکار همزمان با معتبر شدن نسخه جدید
 •          خارج نمودن خودکار مدارک نا معتبر (منسوخ و خارج از رده) از زونکن الکترونیکی همه واحدها و نگهداری آنها در آرشیو مدارک نامعتبر
 •          امکان تعریف انواع مدارک موجود در سازمان مانند روش اجرایی – دستورالعمل – فرایند – فرم – نقشه و …..
 •          امکان تعریف انواع گروهبندی مدارک مانند مدارک
 •         امکان ثبت تائید دریافت مدارک جدید توسط مسئولین واحدها و ردیابی واحدهایی که از ارسال نسخه جدید هنوز بی اطلاعند بهمراه امضای الکترونیکی

نرم افزار ایزو 5

 •          امکان معرفی انواع فایلهای کامپیوتری بعنوان اصل مدرک مانند فایلهای Word – Execl – Autocad – Gif – PDF – Jpg – Bmp و …..
 •          امکان تعریف انواع سطوح دسترسی برای کاربران نرم افزار جهت کنترل دسترسی آنها به صفحات سیستم و همچنین محتویات و اطلاعات بانک اطلاعاتی
 •         نرم افزار دارای هیچگونه قفل سخت افزاری نبوده و مسئولین شبکه سازمانها و موسسات براحتی میتوانند آنرا بر روی سرور مرکزی سازمان نصب و راه اندازی نمایند .
 •          نرم افزار دارای راهنمای کاربری Online فارسی میباشد که در هر صفحه قابل دسترسی بوده و با نمایش تصاویر گویا و ساده سعی در راهنمایی کاربران نرم افزار مینماید .
 •             بانک اطلاعاتی SQL Server
 •             خدمات پس از فروش بمدت یکسال از تاریخ نصب بصورت رایگان انجام می شود.

نرم افزار ایزو 7

daily links
past
categories
tags
[Post_Tags_Title] (<-TagCount->)
friends
اجاره خودرو تهران
ابزار ساخت باکس دانلود فلت
hsecivilshop.test.com
hsecivil.blogsky.com
hsecivil.seeme.ir
محاسبات-انلاین
تبدیل واحد
لباس کار
تبديل فايل هاي PDF به Word
ابزار ساخت کد انتقال کاربر به سایت یا صفحه جدید
ابزار ساخت لوگوي کدنويسي شده حرفه اي
ابزار حرفه ای ساخت کد بنر گوشه ای
ابزار ساخت قالب برای صفحات جداگانه به شکلی زیبا و حرفه ای
ابزار ساخت اسلايدر
آموزش تصویری عمرانی
جزوات درسی مهندسی عمران
₪₪₪زدنیم بروزترین وبلاگ نیمباز₪₪₪
دانلود قالب جدید برای رزبلاگ
سوالات و جزوه های رشته های فنی
ماژول
فراهانی
مقاله و جزوات عمران و معماری ( architectural - civil
دامین ارزان
جدول تناوبی
فرمول نویسی آنلاین
پرتال دانشجویان عمران
خانه عمران
وب فول ساخت وب سایت رایگان
آدرسهای وبسایت رایگان
پروژه دانلود
وب سایت عمران
آموزش تصویری دروس دانشگاهی مهندسی
فضای آپلود 5 گیگ رایگان
رز آپلود
کسب درامد عالی
ماشین حساب آنلاین
فتوفانیا : ساخت عکس های بی نظیر برای خودتان با یک کلیک
رهگیری مرسولات پستی
قیمت بروز آهن اصفهان
قیمت مصالح
ایمنی عمران
دانلود فیلم های جذاب
code
template designed by black theme